3 września 2014

Powrót

Hej! Wiem, wracam na bloga dopiero po 5 miesiącach... Nie sądziłam że ta przerwa potrwa aż tak długo. Mogliście sobie pomyśleć, że już nie będę tutaj nic dodawała. Jednak jakoś zabrakło mi blogowania, tak więc jestem. Jeśli mam być szczera, to jednym z powodów tego (aż!) 5-miesięcznego zastoju był brak chęci. Brakowało mi już pomysłów, po prostu pisanie postów nie sprawiało mi radości jak na początku.
Mam nadzieję, że teraz będę już tutaj cały czas, pomyslów na posty mam bardzo dużo, więc kolejnego spodziewajcie się za kilka dni.
A tak poza tym, co tam u was? Niestety ale już 3 dni temu zaczęła się szkoła. Tak jak poprzedni rok szkolny zleciał bardzo szybko, tak i wakacje również. Tą dwumiesięczną przerwę od szkoły spędziłam udanie, chociaż wiem, że mogłam spędzić ją jeszcze lepiej.
Każdego roku w czerwcu wybieram się na wcześniejsze wakacje, w tym roku też gdzieś byłam, ale gdzie dokładniej...? Tego dowiecie się w kolejnym poście.

Poniżej mam dla was zdjęcia zrobione już dwa miesiące temu, ale pogoda na nich panująca była podobna jak dzisiaj- czyli ciepło i słonecznie. Szkoda, że lato juz od nas odchodzi, a 23 września przyjdzie deszczowa i kolorowa jesień. Zdecydowanie wolę lato od jesieni, a wy? :) Co sądzicie o zdjęciach?