29 września 2013

Sheinside

hej! Dzisiaj chciałam Wam pokazać piękne bluzy, jakie znajdują się na Sheinside. Są śliczne i bardzo ciepłe, więc nadają się na te jesienne dni.
                                                 
                               1  ♥   2  ♥  3  ♥  4  ♥  5  ♥  6  ♥  7  ♥  8  ♥  9

28 września 2013

Autumn

Cześć! Przepraszam za moją nieobecność. Mam nadzieję, że nie pomyśleliście sobie, że nie będę już pisać na tym blogu czy coś podobnego. Ten "zastój" jest spowodowany tym, że teraz mam strasznie dużo nauki, szczerze mówiąc mam już dość szkoły, a minął dopiero miesiąc. Postaram dodawać się posty regularnie, ale naprawdę ciężko znaleźć mi czas i wgl. wenę na pisanie na blogu. Kiedy jest cieplutko i świeci słońce jest nam milej wstawać, przynajmniej ja mam takie odczucie. Teraz, kiedy od kilku dni mamy już kalendarzową jesień jest szaro, ponuro i deszczowo. Nie lubię wstawać z poczuciem tego, że nie wyjdę tego dnia na dwór, bo cały dzień będzie padał deszcz i będzie zimno. Szczerze mówiąc jesień, to pora roku którą lubię najmniej. Wtedy jest wszędzie tak mokro, to błoto, kałuże.. Ale są też plusy: można posiedzieć pod cieplutkim kocem popijając gorącą herbatę lub kakao. Zdarzają się dni, kiedy słońce świeci nawet cały dzień, ale wiejacy wiatr daje nam znać, że zaczęła się już jesień. Według mnie gorzej jest  się uczyć w takie ponure dni. Ale żeby umilić sobie czas zakładam słuchawki na uszy i po prostu słucham muzyki, wtedy lepiej mi jest się uczyć. Muzyka towarzyszy mi w te złe, jak i dobre dni, wtedy mogę po prostu oderwać się od rzeczywistości.

Wczoraj przyszły mi też 2 nowe bluzy z Sheinside. Są idealne na chłodne, jesienne dni.        Bluza 1- TUTAJ                     Bluza 2- TUTAJ

18 września 2013

Moje pasje

Cześć kochani! Dni w szkole mijają( przynajmniej mi ) bardzo powoli, pewnie z powodu dużej ilości sprawdzianów i kartkówek. No ale przecież nie będe zanudzać o szkole, ten post chce poświęcić moim oraz pewnie waszym pasjom.

Sport- lubię wyjść na dwór, szczególnie wtedy, kiedy pogoda dopisuje. Jazda na rolkach i na rowerze nie wymaga bardzo dużo wysiłku jak.np bieganie, a często może pozwolić na aktywne spędzenie wolnego czasu. Często nie doceniamy zajęć w-f w szkole, "zapominamy" stroju i po prostu nie ćwiczymy. Według mnie w-f to jedna z najważniejszych lekcji, bo możemy rozwinąć swoje umiejętności sportowe, możemy się trochę poruszać i nie siedzimy ciagle w szkolnych ławkach.

Fotografia- uwielbiam czasem porobić nawet zwykłe zdjęcia, a potem je obejrzeć. Zdjęcia, szczególnie te, np.z naszego dzieciństwa to fajna pamiątka na przyszłość. Dzięki fotografowaniu możemy odkrywać i poznawać różne rzeczy oraz uczyć się czegoś nie tylko niezbędnego w robieniu zdjęć.

Blogowanie- coraz więcej osób zakłada blogi, wiele z nich robi to, bo blogowanie stało się 'modne'. Pisanie bloga stało się częścią mojego życia, lubię opowiadać Wam o mojej codzienności i nie tylko.

Podróżowanie- kocham odwiedzać inne kraje i poznawać nowe kultury. Podróżując odkrywamy nowe miejsca, miejscowe kuchnie, czasem poznajemy wielu ciekawych ludzi. Wyjeżdżając możemy odkryć wiele inspiracji, robić mnóstwo pięknych zdjęć ( często z np. widokami których w Polsce nie zobaczymy) i czasem nawet odkrywać nowe pasje.


                    Mam nadzieję, że post Wam się podobał! Miłej nauki ;*

13 września 2013

Szara rzeczywistość

 Cześć! Przepraszam za kilkudniowy 'zastój' w dodawaniu postów, ale po prostu nie miałam weny :)
  Cieszę się, że już weekend. Mam dość szkoły, głównie dlatego, że codziennie mamy jakiś sprawdzian albo kartkówkę. Jak na razie lekcje są nudne, ale żeby coś osiągnąć w życiu trzeb posłuchać nawet na najnudniejszej lekcji, bo moze nam się to w życiu przydać. No ale niektóre przedmioty według mnie są kompletnie bez sensu, bo wiem, że prawdopodobnie w życiu mi się nie przydadzą, wy też pewnie czasem tak myślicie. Ale trzeba też dostrzegać plusy szkoły. Gdyby nie ona nie poznalibyśmy tylu fajnych osób, nie wiedzielibyśmy co to znaczy przyjaźń i zaufanie. Ale ja się cieszę, że zaczął się już weekend. Będzie można chociaż odpocząć od lekcji i od widzenia osób, których widzieć nie chcemy. W poniedziałek czeka mnie kolejny sprawdzian z podstawówki, tym razem z historii, więc tak całkowicie nie będe mogła odpocząć, bo trzeba będzie się troche pouczyć. Staram się pamietać, że od tego jak będę się uczyć, zależy moja przyszłość. W pewnym sensie to zdanie jest moją 'motywacją' do nauki. A każdy powinien wiedzieć, że motywację powinno się mieć, bo ona naprawdę pomaga nawet w zwykłych czynnościach. 
7 września 2013

Weekend / New in

Hej! Dzisiaj ( a tak właściwie wczoraj po szkole) zaczął się weekend. Na wakacjach dla mnie słowo 'weekend' oznaczało dzień codzienny, bo nie musieliśmy wstawać o 7 do szkoły, nie musieliśmy odrabiać lekcji. Tydzień w szkole już minął, a nam zapowiedzieli juz 4 sprawdziany! Trzeba będzie nieźle zakuwać.
Nie licząc sprawdzianów jak na razie gimnazjum nie liczy się niczym innym od podstawówki, oczywiście doszło kilka nowych przedmiotów, ale ja uczę się w tej samej szkole . Podejrzewam, że za tydzień będe mówić "Jeju, ja chcę do podstawówki, tam chociaż nauczyciele tak nas nie męczyli". Ale na razie nie mogę tak powiedzieć, bo dopiero minął tydzień odkąd zaczęliśmy lekcje. Chciałabym, aby wakacje znowu wróciły, ale musimy na nie poczekać 10 miesięcy. Ale nim się obejrzymy już zaczną się święta, więc też będzie kilka dni wolnego <33  Chciałąbym Was także powiadomić, że na razie posty będą się pojawiały 2-3 razy w tygodniu. Nie z powodu szkoły i nauki, ale dlatego, że aparat mi się zepsuł i zdjęcia wychodzą mega rozmazane.
                                                                       
Wczoraj też doszła do mnie paczka z Sheinside . Zamówiłam spodenki, które zapewne widzieliście juz na innych blogach. Według mnie są cudne. ♥

                                                                   

      Spodenki: TUTAJ

3 września 2013

Koniec wakacji

 Cześć! Co prawda wakacje skończyły się 2 dni temu to dopiero teraz znalazłam czas aby napisać post.
Te 2 miesiące, które zleciały bardzo szybko uważam za wspaniały czas. Starałam się spędzic te wakacje jak najlepiej, aby potem nie żałować, że były stracone. Dni spędzone razem z rodziną, z przyjaciółkami to to co kocham <3  W czasie tych wakacji także wyjeżdżałam, dlatego większość dni spędziłam poza domem. Ale i tak to, co zobaczyłam było taką jakby inspiracją oraz zachęcało do kolejnych odwiedzin.
                                                                       
Dzisiaj jest dopiero 2 dzien szkoły, a my już mamy zapowiedziany sprawdzian na czwartek oraz zadane prace domowe. Chciałabym aby wakacje nigdy się nie kończyły, no ale wiadomo, fajnie tak zobaczyć osoby, które widziało się 2 miesiące temu. Każdy ma dużo do opowiedzenia o swoich wyjazdach oraz o wrażeniach. 
W każdym bądź razie, te wakacje zaliczam do udanych.