18 marca 2014

Pierwsze urodziny bloga

Hej. Dzisiaj mija dokładnie rok od mojego założenia bloga, nawet nie wiem kiedy to minęło!
 Mi, 12-letniej dziewczynie przechodziło przez głowę wiele pomysłów. Jednym z nich było zaczęcie blogowania. Nie spodziewałam się, że to mnie tak wciągnie. Myślałam, że popiszę sobie kilka postów z nudów, a potem usunę lub po prostu zostawię bloga... Jednak strasznie mnie to wciągnęło.
Moje powitanie nie było zbyt oryginalne, takie jak każde inne;
"(...) Mam na imię Dominika, liczę 12 lat ( rocznikowo 13), interesuję się fotografią oraz tańcem, z tymi zainteresowaniami wiążę swoją przyszłość. Moje bardzo dobre koleżanki to Hania i Marysia. To one wspierają mnie w każdej trudnej chwili. Uwielbiam zwierzęta..."
Kiedy zdobyłam pierwsze 10 obserwatorów, byłam bardzo szczęśliwa, że ktoś czyta mojego bloga.              Liczba wzrastała, a ja coraz bardziej czułam, że może to moje pisanie ma jakiś sens. Teraz mam 631 obserwatorów a pod każdym postem około 50 komentarzy.W ciągu tego roku zmienił się mój styl oraz zachowanie, myślę, że wpływ na to miało między innymi blogowanie. Po samych zdjęciach można zobaczyć moją zmianę stylu, ale też jakość i wygląd zdjęć. Są w różnorodnej scenerii, a nie tylko na tle szafy jak były na samym początku. Teraz wiem, że ładne zdjęcia to podstawa i wizytówka dobrego bloga,  bo powinny one w pewnym sensie przyciągać. 
         Ale wiem, że bez was mój blog by nie istniał, wam także zawdzięczam moje osiągnięcia ( za to, że                czytacie posty, obserwujecie bloga i czasem udzielacie mi cennych rad :))
         Myślę, że osiągnęłam jakiś sukces w blogowaniu i mam nadzieję, że moja "przygoda" za wcześnie się            nie skończy. 17 marca 2014

Wyniki konkursu

 Hej, dzisiaj wpadam do was z wynikami konkursu, który organizowałam razem z Gabrysią. Do wygrania były pomadki Baby Lips. 
Wygrała.....


Gratuluję, wyczekuj maila :)
Dziękuję także pozostałym osobom za wzięcie udziału :)

12 marca 2014

Spring in winter / New in

 Heej. Co u was słychać? Dobrze spędziliście weekend? Ja dużo czasu spędziłam na dworze, bo pogoda jak najbardziej dopisywała. W ostatnim tygodniu było wiele deszczowych i pochmurnych dni, ale w niedzielę  na szczęście wyszło słoneczko, a temperatura wzrosła do 12 stopni. Przyjemnie jest przebywać na dworze, kiedy cały czas grzeją nas promienie słoneczne. Na w-f ciągle chodzimy na dwór, bo nie warto siedzieć na sali gimnastycznej. Nie mogę się już doczekać lata, a w szczególności wakacji, kiedy na pierwszym miejscu będą spotkania z przyjaciółmi, a bluzy i długie spodnie zamienimy na spodenki i bluzki na ramiączkach. Ale na lato trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, chociaż coraz bardziej zmierzamy w jego kierunku...Pomimo to na razie z pewnością pasuje mi to przygrzewające zza okna słońce i śpiewające ptaki. Od razu czuć, widać i słychać wiosnę w powietrzu.


Ostatnio też brakuje mi pomysłów na posty. Nie wiem o czym chcielibyście przeczytać, co was interesuje.
Może podalibyście mi jakiś pomysł na kolejny post? Piszcie w komentarzach :)
______________

Niedawno też przyszły mi dresy i bluzka z Choies.com .Ze spodni jestem bardzo zadowolona, są według mnie ładne i wygodne.spodnie-TUTAJ

Bardzo proszę o klikanie w TEN link.
KLIK KLIK KLIK KLIK KLIK
Jeśli klikneliście, dajcie znać w komentarzu! :)

4 marca 2014

What i ♥ and hate about spring

  Hello sunshines. Jak wam mija wtorkowy wieczór? Mi dosyć okej, gdyby nie to, że znowu trzeba było wczoraj wracać do szkoły po weekendzie, ale bądźmy pozytywnie nastawieni, jeszcze tylko 114 dni i wakacje. Dzisiaj taki bardziej tematyczny post, czyli 'Co lubię, a co nie lubię w wiośnie'. Co prawda jeszcze takiej kalendarzowej wiosny nie ma, ale patrząc za okno można powiedzieć, że zima już chyba sobie poszła. No więc zaczynajmy:

ღ na wiosnę nie ma już raczej mrozów, jest dużo cieplej niż w zimie
ღ nie można jeździć na nartach i łyżwach
ღ zaczyna się zielenić trawa i pojawiają się na drzewach pierwsze liście
ღ nie ma ferii zimowych :(
ღ ale za to jest Wielkanoc i weekend majowy, czyli kolejne dni wolnego od szkoły
ღ nie da się ( chyba haha) jeździć na sankach
ღ śpiewają ptaki i na dworze robi się weselej
ღ kiedy topnieje śnieg jest mokro
ღ nie trzeba ubierać grubych kurtek i czapek
ღ niektórzy mający alergię odczuwają skutki wiosny
ღ coraz mniej dni do wakacji!
ღ jest za zimno na chodzenie w krótkich spodenkach itd.
ღ jest dłużej jasno na dworze

Mam nadzieję, że ten post wam się podobał :)

                       
                         
               
                         

A wy, dlaczego lubicie lub nie lubicie wiosny?