25 czerwca 2013

Fjjkgapjph

O jejku, ale już tu dawno byłam. Nie jest to spowodowane brakiem chęci na napisanie posta albo coś.  Po prostu w dniach od 12 czerwca do 21 czerwca byłam na takich  wcześniejszych wakacjach na Karaibach. A jeszcze przed wyjazdem nie miałam internetu no i dlatego nowych postów nie było tak długi czas. 


No więc trochę Wam poopowiadam jak tam było.  No więc najpierw musiałam z Warszawy lecieć do Paryża, potem już na Karaiby. Było świetnie, pogoda dopisała, codziennie było słonecznie i gorąco, rzadko padał deszcz.  Zwiedziłam wiele wspaniałych miejsc, m.in stolicę tej  wyspy. Zobaczyłam też prześliczny wodospad, nie wiedziałam że będzie tak fajnie.  W okolicach wodospadu chodził sobie pająk ptasznik, nie był aż taki straszny jak na zdjęciach :D  Codziennie chodziłam na plaże więc też bardzo się opaliłam bo słońce nieźle grzało.  Z naszego balkonu gdzie mieszkaliśmy było widać piękne, turkusowe morze.  Poza tym to bylo ono takie przezroczyste, że dało się tam nurkować.  Dopiero na tych wakacjach wciągnęłam się w tzw. "snorkeling". Nie wiedziałam, że jest to aż tak fajna zabawa. Widać  świetne kolorowe rybki, jeżowce, zatopione statki.  Po prostu zachęcam Was do snorkeling'u.  Kupiłam sobie dużo słodyczy i koszulę, myślę, że niedługo pojawi się w jakimś outficie. Zwiedziłam także Paryż, no ale za dużo czasu nie miałam. No ale to co najważniejsze to zobaczyłam, czyli Wieża Eiffla, katedra Notre Dame i plac obok Luvr'u.                              Zdjęcia dodam jeszcze z kiedyś, bo tych z Karaibów nie mam jeszcze na swoim komputerze, pojawią się w swoim czasie. A tutaj mój kotek ^^ Musiałam dodać to zdjęcie. 

6 czerwca 2013

Keep Calm and love summer

  Lato znowu  powróciło! na ale nie będę przecież pisać o pogodzie, nie od tego jest ten blog :)
Na początek, chciałabym  Wam złożyć pewną propozycję, mianowicie, kto zechce może narysować na kartce A4  np.  "Domi Day" , "Domi" albo co tam sobie zechcecie oraz  może napisać do mnie list.  Następnie zróbcie zdjęcie i wyślijcie mi na maila     domidayblog@gmail.com   .  Kto mi wyśle to zdjęcie z rysunkiem to proszę o napisanie o tym w komentarzu pod tym postem.   Na maila wyślijcie mi to własnie zdjęcie oraz jeśli macie to link do bloga. Potem   zrobię post o tych wysłanych mailach  oraz  napiszę wszystkie linki do blogów, które wzięły udział w tej "akcji". Mam nadzieję, że znajda się chętne osoby.


No ale dobra, teraz już normalny post. Wczoraj wybrałam się razem z Dianą  na małą "sesyjkę". Oczywiście, nie odbyło się też bez przygód.   Zdjęcie  z "sesyki" wstawię, ale kiedyindziej :)   W szkole już jest tak nudno, że aż trudno wysiedzieć. Nauczyciele (oczywiście niektórzy) mało już pytają,  czasami mamy luźne lekcje.   Już niedługo będą wystawiać oceny końcowe, więc trzeba się z niektórych rzeczy popoprawiać.   Osoby z mojej klasy niedługo beda organizować ognisko na koniec podstawówki, ale niestety mnie nie będzie, bo wyjeżdżam już w najbliższą środę. 3 czerwca 2013

Yups.

 Heej! Na początku chcę Wam z całego serca podziękować za 100 obserwatorów i ponad 70 komentarzy pod ostatnim postem ♥ Nawet nie wiecie, ile to dla mnie znaczy. Kiedy widzę taką liczbę, to po prostu uśmiech nie schodzi mi z twarzy. Dziękuję  <33

U mnie dzisiaj wyszło słońce, ale niestety widzę, że coś się chmurzy. No ale nie będę przecież zanudzać o pogodzie.  Nareszcie nadszedł czerwiec.  Aż miło się chodzi z myślą, że już niedługo wakacje! Ahh... no ale jeszcze trochę, chociaż niewiele, trzeba poczekać.  Na pewno wiecie, że w sobotę był Dzień Dziecka. Niby ma się już te 13 lat, jednak miło obchodzić takie święto, bo wiadomo, chyba każdy lubi dostawać prezenty. Jeśli chcecie, to możecie mi się pochwalić w komentarzach, co dostaliście na Dzień Dziecka.   Dzisiaj u nas w szkole obchodziliśmy ten dzień.  W sumie, to nie było źle.  Rozgrywane były różne konkurencje, np. przenoszenie piłeczki Ping-pong'owej na kiju od hokeja albo śpiewanie drużynowe. Każdy dostał Coca-Colę, loda i batona.  Lepsze to niż normalne lekcje, rzecz jasna.
P.S kamizelka to takie małe DIY, zrobiona jest ze zwykłej jeansowej kurtki.