23 grudnia 2013

Gdzie możecie mnie znaleźć

Dzisiaj postanowiłam dodać 'post', gdzie napiszę wam, gdzie możecie mnie znaleźć :)


 

domidayblog@gmail.com

Teraz jak będziecie chcieli się mnie o coś zapytać,poradzić wiecie gdzie mnie znaleźć :)

Chciałabym Wam także życzyć Wesołych Świąt oraz wszystkiego, czego sobie zażyczycie i aby wasze wszystkie marzenia sie spełniły ♡ 

21 grudnia 2013

Powolne przygotowania do świąt

Witajcie! Nie mogę uwierzyć, że ten rok zleciał tak szybko. Jeszcze niedawno świętowałam Nowy 2013 rok, niedługo będzie juz 2014. Mam takie wrażenie, jakby obecny rok trwał bardzo krótko. Nie wiem czy to przez naukę, wiele wrażeń..wy też macie takie odczucia? Wczoraj w szkole mieliśmy Wigilię, było tak jak zawsze, kilka lekcji, potem jasełka i dzielenie opłatkiem. Nie mogę się już doczekać świąt, kocham ten klimat, prezenty, spotkania z rodziną w większym gronie niż zwykle. Szkoda, że nie będzie śniegu, bo szczerze mówiąc długo go wyczekiwałam, a w tym roku mogliśmy się nim nacieszyć tylko kilka dni. Dzisiaj w domu ubierałam już choinkę i obwiesiłam okna światełkami w pokoju. Mój pokój wyglada teraz tak... magicznie i świątecznie.
Fajnie, że ostatni dzień szkoły w tym roku mamy już za sobą. Cieszę się, bo mam już dość wczesnego wstawania, nauki.Będę mogła teraz spać do późna, spotykać się z przyjaciółmi. Tego mi trzeba. Ta monotonia stała się już męcząca. Będę mogła teraz odpoczywać przez ponad 2 tygodnie, potem wracam do szkoły na 9 dni i ferie <3Jaki chcielibyście kolejny post? :) 

+wylosowałam kolejną zwyciężczynię, która wygrała post promujący, bo poprzednia osoba, która wygrała nie odpisała mi na maila
Tym razem wylosowałam Paulinę :) Gratuluję 
17 grudnia 2013

Aupie.com

Czeeść :) Dzisiaj przygotowałam dla was post,  w którym możecie zobaczyć śliczne ubrania ze sklepu internetowego Aupie. Bardzo mi się podobają i jestem pewna, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Teraz przedstawię wam moje propozycje.


     KLIK | KLIK | KLIK | KLIK

KLIK | KLIK | KLIK | KLIK

KLIK | KLIK | KLIK | KLIK 

Bardzo proszę także o klikanie w linki, jeśli klikniecie to napiszcie w komentarzu, a ja będę polecać wasze blogi w kolejnych postach :) 4 grudnia 2013

Codzienność

Heej! Zastanawiam się już od początku roku, czy nauczyciele nie mogą choć trochę nam odpuścić. Codziennie mam jakąś kartkówkę, sprawdzian i masę prac domowych. Trudno znaleźć czas na cokolwiek oprócz nauki. każdy dzień staje się rutyną: szkoła, prace domowe, nauka, sen. Mam nadzieję, że w końcu to minie, bo szczerze mówiąc mam już dość. Teraz tylko trzeba czekać do świąt, będzie troche odpoczynku. Nie mogę się już doczekać tej świątecznej atmosfery, prezentów. Lubię spędzać czas z całą rodziną. Święta mają też taki "urok", że wtedy wszyscy udają że się lubią. Mam nadzieję, że w święta będzie już śnieg, bo on też dodaje klimatu całemu świętu. Fajnie patrzeć za okno, siedząc z ciepłą herbatą i patrzeć jak pada śnieg.
Ale najpierw trzeba doczekać się Mikołajek, nie wiem jak u was w szkole, ale u nas robimy karteczki i losujemy kto komu kupuje. Uważam, że to świetna sprawa, bo miło jest dostać nawet najmniejszy drobiazg. Wy też macie tyle nauki? Nie możecie doczekać się świąt? 
                        sweterek- KLIK

Prosiłabym także abyście klikali w TEN link i podali mi pomysł na kolejny post :)


Konkurs na posta promującego wygrała Paulina Górniak
Gratuluję! Napisałam do ciebie maila, jeśli nie odpowiesz w ciągu 2 dni będę musiała wylosować kolejną osobę :)