28 lutego 2014

Piąteek!

  Cześć. Nie wiem dokładnie, jaki jest powód tak długiego braku postów na blogu. Mało czasu? A może brak pomysłów na posty? Chyba jedno i drugie. Przez ostatnie tygodnie nauczyciele w ogóle nam nie odpuszczali ze sprawdzianami i kartkówkami, codziennie było ich kilka. Dzisiaj mam więcej czasu, więc oto i jestem :) 
Nie wierzę, że mamy ostatni dzień lutego. Na dworze jest ponad 10 stopni, błękitne i bezchmurne niebo, śpiewają ptaki, czego tu więcej chcieć? W takie dni nie warto siedzieć w domu, dlatego po szkole wybrałam się na rolki, w końcu ruch to zdrowie. Kiedy pojawia się już taka wiosenna pogoda, od razu mam więcej chęci na cokolwiek. W zimie, kiedy za oknem sypie śnieg i jest temperatura -10 stopni praktycznie nie chce mi się nic robić, zostaje tylko oglądanie seriali lub czytanie książek. Gdyby jeszcze pojawiły się liście na drzewach, od razu zrobiłoby się na dworze weselej, bo bezlistne drzewa kojarzą mi się z zimą, a zdecydowanie nie chcę, żeby ona wróciła. Mam nadzieję, że wiosna zadomowiła się u nas na dobre.
Zdjęcia niżej robiłam jeszcze wtedy, kiedy na dworze była prawdziwa zima.
KLIK KLIK KLIK KLIK
Klikniecie w banner i w link? 
Jaki chcielibyście kolejny, tematyczny post?

24 lutego 2014

Konkurs!

 Hej! Dzisiaj mam dla was konkurs, który organizuję razem z Gabrysią ( my-life-is-pastel.blogspot.com/ ). Zasady są bardzo proste, a nagroda jest świetna! :)

♡  publiczne obserwowanie mojego bloga 

♡ publiczne obserwowanie bloga Gabrysi

♡ polubienie mojego fanpage

♡ polubienie fanpage Gabrysi

♡ *dodatkowe- zaobserwowanie mojego i  Gabi Instagrama

♡ *napisanie na swoim blogu, facebooku itp. o konkursie ( podwaja szansę na wygraną)Obserwuję blogi jako...
Polubiłam/em na facebooku jako ( imię i pierwsza literka nazwiska)...
*Zaobserwowałam/em instagramie jako...
*Napisałam/em o konkursie tutaj ... (link) 
e-mail...


Do wygrania jest cała kolekcja pomadek Baby Lips. 
Konkurs trwa do 7 marca!12 lutego 2014

Valentine's Day soon

Heihei! Wiem, że posta nie było już dość długo, no ale niestety jak przychodzę do domu to odrabiam lekcje, uczę się i trochę odpoczywam i nie mam już czasu na napisanie posta. Ale na szczęście w następnym tygodniu będę miała mniej sprawdzianów, czyli będzie takze więcej czasu na napisanie postów na blogu :) 
   Teraz kiedy patrzę na kalendarz to nie mogę uwierzyć, że jest zima. Na dworze świeci słońce, jest 10 stopni, więc od razu jest więcej energii do robienia czegokolwiek.Fajnie jest się budzić i widzieć promienie słońca za oknem.  W sumie to wolę taką zimę, bo nie lubię ubierać tych grubych kurtek, czapek, ugh. Miejmy nadzieję, że wiosna zadomowiła się u nas na dobre. 
Pewnie wiecie, że już pojutrze są Walentynki. Szczerze, to ja nie obchodzę tego 'święta', bo nie mam swojej drugiej połówki haha, a to chyba jest dzień zakochanych. Dla mnie to normalny dzień. W szkole pewnie tez nie będzie jakoś szczególnie obchodzony, jedyne co będzie organizowane to jutrzejsza dyskoteka Walentynkowa, na którą pewnie nie pójdę. 
Wy obchodzicie Walentynki? 
Jaki chcielibyście kolejny post? 3 lutego 2014

End of free days + new in

Dzisiaj poniedziałek, czyli dla mnie pierwszy dzień w szkole po feriach.. Pamiętam ostatni dzień przed feriami, jakby był dopiero godzinę temu, a tak naprawdę był już dwa tygodnie wcześniej. Kiedy chodzimy do szkoły dni ciągną się i ciągną, a jeśli robimy coś ciekawego to czas leci nieubłaganie szybko. Trzeba będzie znowu przestawić się na wczesne wstawanie,  wracanie zmęczonymi do domu oraz na uczenie się na masę kartkówek i sprawdzianów. Następna dłuższa przerwa do końca roku szkolnego będzie dopiero na Wielkanoc i w maju. Więc niestety trzeba będzie trochę poczekać... Ale na szczęście za nami już pierwsza połowa roku szkolnego, pierwszy semestr, więc zostało już (tylko) 5 miesięcy do upragnionych wakacji! Chociaż zanim one nastąpią, trzeba będzie jeszcze przetrwać następne półrocze w szkole. Wam też skończyły się już ferie? 
     Pamiętam, jak wszyscy mówili że tęsknią za śniegiem i nie mogą się doczekać kiedy spadnie. Ja mówiłam tak samo. Jednak kiedy spadł to nagle w ciągu jednego dnia zrobiło się go strasznie dużo i spadła temperatura nawet do -20 stopni. W takie dni najlepiej chyba zostać w domu z ciepłą herbatką haha. Ale na szczęście dzisiaj jest już dużo cieplej, nawet czuć wiosnę w powietrzu.

_________________________________


Dzisiaj także przyszła mi kurtka z http://sheinside.com/. Jest taka bardziej wiosenna, no ale przecież za niecałe dwa miesiące wiosna. :') Od dawna takiej szukałam i kiedy ja zobaczyłam to od razu uznałam że muszę ją mieć haha
kurtka- KLIK

Jeśli możecie to klikajcie w TEN link.